Pěvecký sbor Bonbon se věnuje různým žánrům od gospelu a spirituálu přes lidové písně, swing a jazz, písně Karla Hašlera až k populární hudbě. A občas zabrousíme i na pole hudby vážné. S pěveckým sborem hostoval i varhanní mistr Jakub Vendl, na několika vystoupeních si s námi zazpíval jazzový zpěvák Lee Andrew Davison. Sbor také několikrát doprovázel vynikající klavírista Radim Linhart.

Sbor byl založen 8. 1. 2007 Mgr. Bohumilou Vokáčovou. V současné době má Bonbon 15 členů - 4 soprány, 4 alty, 4 tenory a 3 basy.

 

 

Smíšený pěvecký sbor Bonbon hledá do skupiny basů nového člena. Zpěváka s praxí vítáme, nesmělého uchazeče zaučíme. Informace o sboru na www.sborbonbon.cz. Zkoušky jsou ve čtvrtek od 18.30 hodin v Berouně. Kontakt na sbormistra: b.vokacova@seznam.cz .

 

V roce 2015 byl ze členů sboru vytvořen vokální kvartet a vokální kvintet Bonbónek, který vystupuje i samostatně. Repertoár Bonbónku vychází z programu Bonbonu, ale větší pozornost věnuje swingu a jazzu.

 

Zkoušky se konají pravidelně každý čtvrtek od 18.30 hodin do 20.30 hodin v Berouně. Podrobnější informace lze v případě zájmu získat přímo u vedoucí sboru Mgr. Vokáčové - stránka Kontakt

 

ukázka z vystoupení:

https://youtu.be/rz7SphxXMhQ

https://youtu.be/fvQa6tJY-Hs

https://www.email.cz/download/k/MJm2HhAFCu9eMvGgc3VrQOn7clyfuMKCRX_pgIgdMlqXBORZZPtUJb9SQZRLXs2g5mpZrHE/SingMeUp.mp3

https://www.youtube.com/watch?v=wHB8QTkjfiw

https://www.youtube.com/watch?v=leG3vmhX3y4